MENÜ
ITM 2016'da her üç standımızda da makinelerimizleyiz!
En son 2013 Yılında yaptığımız ITM fuarında olduğu gibi bu yıl da BİLOL, ITEMA ve BONAS (VAN DE WIELE) olarak üç stant ile katılacağız. Her üç stantta da makinelerimiz çalışır halde sergilenecektir.

En son 2013 Yılında yaptığımız ITM fuarında olduğu gibi bu yıl da BİLOL, ITEMA ve BONAS (VAN DE WIELE) olarak üç stand ile katılacağız. Her üç stantta da makinelerimiz çalışır halde sergilenecektir.

ITEMA standında; İlk tanıtımı ITMA 2015 fuarında gerçekleşen R9500 rapierli dokuma makinasının denim üretiminde 750 devirleri yakalayabilen "p" versiyonu ; gömlek üzerine tasarlanmış donanımı ile standart bir R9500 rapierli dokuma makinası, R9500 platformunda yeni geliştirilen jakarlı bir havlu makinası ve fantazi giyimlik sektörüne yönelik bir ürünün yüksek devirlerde gösterimi yapılacak armürlü bir havajet dokuma makinası A9500 sergilenecektir.

BONAS ( VAN DE WIELE ) standında çeşitli jakar modelleri tanıtılacaktır.

BİLOL standında ise diğer mümessilliklerimizden JAKOB MÜLLER AG, NH2 53 6/27 SNO2B tip dar dokuma makinesi ile üreteceği atkıdan desenli ve uzun raporlu şerit ile müşterilerinin ilgisini çekecektir. Jakob Müller grup firmalarından olan COMEZ INTERNATIONAL, 829/B8 örme makinesi ile üreteceği teknik tekstil ürün ile sektöründe zirvede olduğunu bir kez daha ispat edecektir.
XETMA VOLLENWEIDER firmamızın ise, XEB fırça ve zımpara makinesi bulunacaktır. XETMA VOLLENWEIDER, bu modelinde 6 fırça ve 6 zımpara silindirini aynı tambur üzerinde kullanarak hem örme hem de dokuma kumaşlar için yeni nesil şeftali tüyü efektini müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca bu modelimiz istendiğinde sadece fırça ya da sadece zımpara makinası olarakta kullanılabilmektedir.
2016 yılı itibari ile mümessilliklerimiz arasına katılan, tekstiL işletmeleri için muhtelif ebatlarda klima ve nemlendirici sistemleri alanında lider firmalardan MARTEL de diğer firmalarımız gibi, Türkiye Satış sorumlusu ile birlikte aramızda olacaktır.
Ayrıca SAURER Brode makineleri satış sorumluları sizlere çeşitli konularda yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Siz değerli müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız ile, Hol 2’de bulunacak olan standlarımızda bir araya gelecek olmaktan dolayı mutluluk ve heyecan duymaktayız.

KATALOGLAR
ITEMA A9500
30.12.2017 - ITEMA Havajetli Dokuma Tezgahı A9500 için kataloğa tıklayınız.