• H A K K I M I Z D A

Firmamız

Firmamız 1911 yılından beri Makine Mümessilliği konusunda faaliyet göstermektedir. İlk kuruluşu tekstil makineleri konusunda olmuştur. Halen bu konuda dünyanın önde gelen makine imalatçılarının temsilciliğini yürütmektedir.
Geçen uzun seneler içinde daima aynı konuda faaliyet gösteren Bilol Ltd., sadece mümessillik ile kalmayıp temsil ettiği firmaların yedek parçaları ve aksesuarlarını ithal ederek müşterilerine rakiplerinden farklı bir hizmet vermeye başlamıştır.
Aynı zamanda 1998 yılından bu yana temsil ettiği bir çok firmanın satış sonrası servis ve bakımını kendi teknisyen gurubu ile yürütmekte ve bir çok makinanın montaj işlemini bünyesindeki elemanları ile yapmaktadır. Türkiye genelinde iplik, dokuma, terbiye, baskı, brode, etiket ve dar dokuma konularında faaliyet gösteren fabrikaların hemen hepsi müşteri portföyümüzde bulunmaktadır. Bilol Ltd. felsefe olarak konusunda en iyi olmak için devamlı yatırım yapmakta ve dördüncü nesile sağlıklı bir işletme bırakmak için çaba göstermektedir.
Background

M Ü M E S S İ L L İ K L E R