• SAURER

EPOCA 7

Saurer Embroidery, brode üretim sistemleri dünyasının pazar lideridir. Burada, nesiller boyu elde edilen zengin deneyim, tekstilin geleceği için günümüzün bilgisiyle birleşiyor. Saurer Embroidery’de tekstil geleneği bilgi, kalite ve güvenliğin bir arada olduğu en modern teknolojiyle kaynaşıyor. 160 yılı aşkın bir deneyimi temel alan Saurer Embroidery, günümüzde dikey brode sistemlerinin lider tedarikçisidir. Yenilikçi çözümler, çizim aşamasından nihai ürüne kadar her fikrin hayata geçirilmesi için gerekli her şeyi sunuyor.

En yüksek verimlilik ve hız
En iyi brode kalitesi ve brode işleme teknolojisi
Mutlak güvenilirlik

Epoca 7 – yenilikçi brode sistemi yeni ölçütler belirliyor

Epoca 7, %20’ye varan oranda daha yüksek verimliliği ve 700 d./dak.’ya kadar brode hızıyla göz dolduruyor. Ayarlama olanakları ve manüel Pentamat devresi ile iplik vericisi gibi iğne tarafındaki yeni teknolojiler sayesinde brode işleme teknolojisi yeniden tanımlanıyor
ve pazarın gelecekteki beklentileri karşılanıyor. Yeni iplik denetleyicisi ve yeni iplik kesimi, yüksek kaliteli nakışların sorunsuz bir şekilde üretilmesini garanti ediyor.

Üç kat katma değer

Hedefimiz, müşterilerimize üretimlerini ve kârlılıklarını arttırabilecekleri yenilikçi ürünler sunmaktır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak ve Saurer inovasyon ve sürdürülebilirlik felsefesini temel alarak bu üç kat katma değeri elde ettik.

Enerji
%5’e varan oranda enerji tasarrufu

Ekonomi
%20’ye varan oranda daha yüksek verimlilik
%18’e varan oranda daha yüksek hız
%30’a varan oranda daha yüksek delme hızı
Daha hızlı ve hassas iplik kopma algılamalı yeni iplik denetleyicisisayesinde daha az nakış tamiri yapma maliyeti

Ergonomi
Makine parametrelerinin elektronik olarak ayarlanabilme özelliği
Daha kolay ve daha hızlı iplik takma
Rahat ve verimli ara sarma ve kumaş germe

M Ü M E S S İ L L İ K L E R

 • ITEMA

   

  Rapierli dokuma tezgahları, en ince iplikten en kalın ipliğe kadar tüm kumaş üretimlerine özellikle uygundur. Çok yönlülüğü, uygun ekipman ve ayarlar ile değişken ihtiyaçlara hızlı ve kolay bir şekilde adapte edilebilirliği ile kanıtlanmıştır.

   

  İNCELE

 • SAURER

   

  Saurer Embroidery, brode üretim sistemleri dünyasının pazar lideridir. Burada, nesiller boyu elde edilen zengin deneyim, tekstilin geleceği için günümüzün bilgisiyle birleşiyor. Saurer Embroidery’de tekstil geleneği bilgi, kalite ve güvenliğin bir arada olduğu en modern teknolojiyle kaynaşıyor.

   

  İNCELE

 • JAKOB MÜLLER

   

  Dar en kumaş teknolojisinde uzmanlaşan, kroşe ve çözgü örme makineleri teknolojisinde bir dünya lideri olan Comez, Ekim 2012’den itibaren iş etkinliğini Jakob Müller AG ile birleştirmiştir. Akabinde, yarım asırdan uzun bir süredir Türkiye’de mümessilleri olan Bilol Makine Mümessillikleri bünyesine de geçmiştir.

   

  İNCELE

 • COMEZ

   

  Rakip firmaların makineleriyle kıyaslandığında öne çıkan özelliği olarak sayılan “kullanıcı dostu sistem” Kullanıcı dostu oluşu, (düşük düzey bilgiye sahip kullanıcılar dahil) her bir seviyedeki kullanıcı tarafından kullanılan her makineden doğru ve karlı bir kullanım sağlayan, kullanıcıların ihtiyaçlarına özen gösteren zeki bir tasarımın sonucudur.

   

  İNCELE

 • XETMA VOLLENWEIDER

   

  Xetma Vollenweider markası, 300 yılı aşkın tecrübeleri bulunan, kuru terbiye hatlarında uzmanlaşan iki firmanın: Gematex Textilveredlungsmaschinen GmbH (Almanya) ve Sam. Vollenweider AG (İsviçre)’nin, 2000 yılında birleşmesiyle oluşmuştur.

   

  İNCELE

 • MARTEL

   

  Martel s.r.l firması, 1966 yılında kurulmuş olan IVS (Idrotermica Valle Seriana s.n.c.) firmasının yeniden yapılandırılması ile hayata gelmiştir. Martel s.r.l, tekstil fabrikaları için hava sistemleri üreten en büyük firmadır.

   

  İNCELE

 • LOEPFE

   

   

  İNCELE