• SAURER

EPOCA 7

Saurer Embroidery, brode üretim sistemleri dünyasının pazar lideridir. Burada, nesiller boyu elde edilen zengin deneyim, tekstilin geleceği için günümüzün bilgisiyle birleşiyor. Saurer Embroidery’de tekstil geleneği bilgi, kalite ve güvenliğin bir arada olduğu en modern teknolojiyle kaynaşıyor. 160 yılı aşkın bir deneyimi temel alan Saurer Embroidery, günümüzde dikey brode sistemlerinin lider tedarikçisidir. Yenilikçi çözümler, çizim aşamasından nihai ürüne kadar her fikrin hayata geçirilmesi için gerekli her şeyi sunuyor.

En yüksek verimlilik ve hız
En iyi brode kalitesi ve brode işleme teknolojisi
Mutlak güvenilirlik

Epoca 7 – yenilikçi brode sistemi yeni ölçütler belirliyor

Epoca 7, %20’ye varan oranda daha yüksek verimliliği ve 700 d./dak.’ya kadar brode hızıyla göz dolduruyor. Ayarlama olanakları ve manüel Pentamat devresi ile iplik vericisi gibi iğne tarafındaki yeni teknolojiler sayesinde brode işleme teknolojisi yeniden tanımlanıyor
ve pazarın gelecekteki beklentileri karşılanıyor. Yeni iplik denetleyicisi ve yeni iplik kesimi, yüksek kaliteli nakışların sorunsuz bir şekilde üretilmesini garanti ediyor.

Üç kat katma değer

Hedefimiz, müşterilerimize üretimlerini ve kârlılıklarını arttırabilecekleri yenilikçi ürünler sunmaktır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak ve Saurer inovasyon ve sürdürülebilirlik felsefesini temel alarak bu üç kat katma değeri elde ettik.

Enerji
%5’e varan oranda enerji tasarrufu

Ekonomi
%20’ye varan oranda daha yüksek verimlilik
%18’e varan oranda daha yüksek hız
%30’a varan oranda daha yüksek delme hızı
Daha hızlı ve hassas iplik kopma algılamalı yeni iplik denetleyicisisayesinde daha az nakış tamiri yapma maliyeti

Ergonomi
Makine parametrelerinin elektronik olarak ayarlanabilme özelliği
Daha kolay ve daha hızlı iplik takma
Rahat ve verimli ara sarma ve kumaş germe

M Ü M E S S İ L L İ K L E R

 • ITEMA

   

  Rapierli dokuma tezgahları, en ince iplikten en kalın ipliğe kadar tüm kumaş üretimlerine özellikle uygundur. Çok yönlülüğü, uygun ekipman ve ayarlar ile değişken ihtiyaçlara hızlı ve kolay bir şekilde adapte edilebilirliği ile kanıtlanmıştır.

   

  İNCELE

 • SAURER

   

  Saurer Embroidery, brode üretim sistemleri dünyasının pazar lideridir. Burada, nesiller boyu elde edilen zengin deneyim, tekstilin geleceği için günümüzün bilgisiyle birleşiyor. Saurer Embroidery’de tekstil geleneği bilgi, kalite ve güvenliğin bir arada olduğu en modern teknolojiyle kaynaşıyor.

   

  İNCELE

 • JAKOB MÜLLER

   

  Şeritler ve dar kumaşlar için sistemler ve çözümler: Jakob Müller en iyi teknolojiyi araştırır, geliştirir, planlar ve üretir. Jakob Müller AG; ürün yelpazesi ile üretim ön hazırlıktan bitmiş kumaşa, kroşe örgüden dokuma etiketlere ve bireysel makinelerden komple sistem çözümlerine kadar dar tekstil endüstrisinin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır.

   

  İNCELE

 • COMEZ

   

  Jakob Müller grubunun bir üyesi olan COMEZ, dar en kroşe ve raşel örme makineleri konusunda tanınmış bir pazar lideridir. Çeşitli son kullanımlar için farklı makinelerin üretimini gerçekleştiren COMEZ, kendi sektöründe en iyi çözümleri sunmaktadır.

   

  İNCELE

 • XETMA VOLLENWEIDER

   

  Xetma Vollenweider markası, 300 yılı aşkın tecrübeleri bulunan, kuru terbiye hatlarında uzmanlaşan iki firmanın: Gematex Textilveredlungsmaschinen GmbH (Almanya) ve Sam. Vollenweider AG (İsviçre)’nin, 2000 yılında birleşmesiyle oluşmuştur.

   

  İNCELE

 • MARTEL

   

  Martel s.r.l firması, 1966 yılında kurulmuş olan IVS (Idrotermica Valle Seriana s.n.c.) firmasının yeniden yapılandırılması ile hayata gelmiştir. Martel s.r.l, tekstil fabrikaları için hava sistemleri üreten en büyük firmadır.

   

  İNCELE

 • LOEPFE

   

   

  İNCELE